जेरिले रुदै भनिन मलाई माफ गर है छोरी !

जेरिले रुदै भनिन मलाई माफ गर है छोरी !

जेरिले रुदै भनिन मलाई माफ गर है छोरी !

काठमाडौँ, श्रीमान् शंकर क्षेत्रीसँग जेरीले हालै गरेको सम्वन्धविच्छेदको खबर मिडियाहरूमा ठूलो हेडलाइन बनेको थियो । डिभोर्ससँगै जेरीले एउटा युट्यूव च्यानललाई दिएको अन्तरवार्ताले आम सर्वसाधारणको सहानुभूति उनीतर्फ खिचियो ।

उक्त अन्तर्वार्तामा विवाह गरेदेखि श्रीमान्‌बाट पाएको प्रताडनाको वर्णन गरेकी थिइन् । जेरीले सो अन्तर्वार्तामा आफू अब डिभोर्सको विषयमा मिडियासँग नबोल्ने बताएकी छन् । दोहोरी गायक तथा कलाकार शंकर क्षेत्री र दोहोरी गायिका बबिता बाँनिया उर्फ जेरीसँगको सम्बन्ध विच्छेद भएको छ ।

शंकर क्षेत्रीले एक मिडियामा अन्तरबार्ता दिदै सम्बन्ध विच्छेद आफ्नो तर्फ बाट होइन भनेको केहि दिनमा डिभोर्स भएको हो । सम्बन्ध विच्छेद भएको दिन गायिका बबिता बाँनिया उर्फ जेरीले रुदै छोरी मलाई माफ गर्नु तिमीलाई बुवाको माया र साथ दिन सकिन भनेर मिडियामा बताईन ।

बुवाको माया दिन नसकेनि दु:ख गरेर तिमीले भनेको ठाउमा पुगाउनु सक्छु । हुन् त संगै हुदा नि कहिले पनि छोरीको लागि भनेर उहाले एक झोर लुगा किनेर दिनु भएको छैन त्यो सम्झिदा दु:ख लाग्ने जेरीले बताउनु भयो । बिहे गरेको चौधो दिनमा मलाई घहना नदिएको बिषयमा हातपात गरेको जेरीले बताईन ।

तर, चर्चित दोहोरी कलाकार बबिता बानियाँ ‘जेरी’ यतिबेला आफ्नो वास्तविक जीवनकै घटनाक्रमलाई दोहोरीमा गाएर चर्चा र संवेदना बटुलिरहेकी छन् । आफुलाई जहिले पनि नकारत्मक सोच्नु थाल्नु भयो बोलाउदा नि नेपाली समाजमा नपच्ने भाषाको प्रयोग गर्नु थाल्नु भयो अहिले पनि म संग म्यासेजहरु सुरक्षित छ भन्दै जेरीले मिडियामा बताएको छ।

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *